Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1.Не ги прифаќате ОЕМ и Што е MOQ?

Ние прифаќаме OEM вашето лого со MOQ 100pcs.

ќе 2.Are трговско друштво или производителот?

Ние сме производителот се наоѓа во Кина, специјализирана за производство на отворено предмети.

3.Do имаш искуство во работа со Амазон Селерс?

Да, сме работеле со Амазон врвот продавачи за повеќе од 3 години.

4.Do ви нудиме ДДП превозот?

Да, ние нудиме ДДП превозот вашиот магацин или Амазон FBA склад.

5.What Начин на плаќање не ги прифаќате?

Ние го прифатат плаќање преку PayPal, Банката T / T, кредитни картички, Е-проверка.

6.Do ги прифаќате Alibaba трговија Обезбедување цел?

Да, ние сме среќни да се прифати со цел преку Alibaba трговија уверување.

7.What превозот метод нудите?

Ние можеме да брод вашата нарачка од страна на морето, од воздух, од Express. И превозот цена зависи од вкупната тежина на ред и времето сакате да ја примиме нарачката.

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!