FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

1.Do ju pranoni OEM dhe Çfarë është moq?

Ne e pranojmë OEM logon tuaj me 100pcs moq.

ju 2.Are një kompani tregtare apo prodhues?

Ne jemi një prodhues i vendosur në Kinë, i specializuar në prodhim artikuj në natyrë.

3.Do ju kanë përvojë pune me Sellers Amazon?

Po, ne kemi punuar me Amazon Top Sellers për më shumë se 3 vjet.

4.Do ju ofrojnë DDP anijeve?

Po, ne do të ofrojmë DDP anijeve depo tuaj ose Amazon FBA depo.

5.What metodën e pagesës ju pranoni?

Ne pranojmë pagesa nga PayPal, Bank T / T, Credit Card, E-checking.

6.Do ju pranoni Alibaba Rendit Tregtisë Sigurimin?

Po, ne jemi të kënaqur për të pranuar rendin nëpërmjet Sigurimin Alibaba Tregtisë.

7.What anijeve metodë nuk ju ofrojnë?

Ne mund të anijes porosinë tuaj nga Deti, nga ajri, nga Express. Dhe koston e transportit detar varet nga pesha totale të rendit dhe në kohën që ju preferoni për të marrë rendin.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!